Stampvoeten op tafel

Knars
Leeftijd
Familievoorstelling: 2+
Thema’s
Emoties, opgroeien
Speelperiode
Hele seizoen
Basisonderwijs
Groep 1 t/m 3 en speciaal voor peuters
In theater
Max. aantal bezoekers: 150
Op school
Max. aantal leerlingen: 100

‘Ik tel niet tot tien!’

Er is geen wolkje aan de lucht. Nynke dekt de tafel en Olifant schuift aan. Olifant is haar knuffel. Hij is een kleine zachte olifant. Nynke legt Olifant alle regels uit en vertelt hoe het hoort. Olifant zit en kijkt.

Hoe is het eigenlijk om Olifant te zijn? Hij mag spelen en wordt geknuffeld. Maar als de thee omgaat, is híj de vaatdoek. Bij het delen van de taart krijgt Olifant het kleinste stuk. Als Nynke geen zin meer heeft om te spelen, gooit ze Olifant aan de kant. Olifant is het zat, hij doet niet meer mee!

Nynke ergert zich kapot. Ze probeert zich in te houden. Niet boos worden. Rustig doorgaan, manieren zijn manieren. Maar als er dan ook nog een kopje breekt, stijgt de boosheid tot het kookpunt. Nynkes fluitketel gaat af…

Wat doe je als de boosheid in jezelf groter en groter wordt, als een opblaasbare olifant? Deze herkenbare en hilarische beeldende voorstelling gaat over boosheid in alle soorten en maten. Donderwolken, tieren en foeteren. Alle bliksems nog aan toe! Maar ook over het leren kennen van je eigen krachten en het omarmen van je boosheid. Zo eindigt de voorstelling ontspannen en vloeit de weerbarstige energie uit in nieuwe melodieën.

Een fantasierijke solovoorstelling, gespeeld door Nynke Gabeler vol geluid, objecten en beweging, die geschikt is voor kleine zalen, bibliotheken of speellokalen.

Première
Woensdag 30 oktober 2024 – Theater De Regentes
Festival De Betovering in Den Haag

Next slide
Previous slide

Praktisch

Duur voorstelling  circa 40 minuten
Speelvlak b x d x h: min. 4 x 3 x 2 m.
Verduistering mag wel, hoeft niet
Opbouwtijd 2 uur (verduisterd) of 1 uur (niet verduisterd)
Afbreektijd 1 uur

Medewerkers

Spel Nynke Gabeler of Anna Bentivegna
Concept Theatergroep Knars
Scenografie en techniek (ontwerp) Jeroen Molenaar
Muziek Jelte van Andel
Eindregie Luc van Esch

Stampvoeten op tafel

Knars
Fantasierijke peuter- en kleutervoorstelling
Verduistering niet nodig
Zeer geschikt voor speciaal onderwijs en kinderdagverblijven
Zonder taal – language no problem

Educatie

Klik hier voor het nieuwe digitale lesmateriaal, dat direct toepasbaar is op het digibord. Met dank aan het Fonds voor Cultuurparticipatie.

Prijzen

Vrije en schoolvoorstelling

Een voorstelling

150 bezoekers | 100 leerlingen
€ 750
Vrije en schoolvoorstelling

Tweede voorstelling*

150 bezoekers | 100 leerlingen
€ 350
Vrije en schoolvoorstelling

Derde voorstelling* (op aanvraag)

150 bezoekers | 100 leerlingen
€ 350
*op dezelfde dag en locatie

Over onze prijzen

Uitkoopsommen zijn inclusief auteursrechten en reiskosten, exclusief 9% BTW en eventuele parkeerkosten. Landelijke BTW-wijzigingen voorbehouden.
School in theater – capaciteit in overleg, + 25 leerlingen = + €25,-.

Meer informatie?

Meer weten over bovenstaande voorstelling of een andere voorstelling uit ons aanbod? Neem vrijblijvend contact met ons op; we denken graag mee!